پرووال

توافق‌نامه‌ی کاربران

از اینکه از وب‌سایت پرووال بازدید می‌کنید، خوشحالیم. امیدواریم که بتوانیم اطلاعات موردنظر شمارا فراهم کنیم.
با توجه به برخی محدودیت‌های قانونی که برای تمامی بازدیدکنندگان سایت‌های اینترنتی اعمال می‌شود؛ توصیه می‌کنیم که موارد زیر را به‌دقت بخوانید و درصورتی‌که با آن‌ها موافق نیستید از سایت خارج شوید.
این شروط و ضوابط به استفاده شما از وب‌سایت پرووال و وب‌سایت‌های مرتبط با آن («وب‌سایت») مربوط می‌شوند. امکان دسترسی به وب‌سایت و استفاده از آن بر اساس شرایط و ضوابط زیر فراهم‌شده است. استفاده شما از وب‌سایت پرووال مؤید قبول این شروط و ضوابط توسط شما بوده و از اولین باری که شما به وب‌سایت دسترسی پیدا می‌کنید قابل‌اجرا خواهد بود. پرووال حق تغییر این شروط و ضوابط در هر زمان و ارسال آن تغییرات به‌صورت آنلاین را برای خود محفوظ می‌شناسد. در این شروط و ضوابط، کاربر وب‌سایت با «شما» و ارائه‌کننده وب‌سایت با «پرووال» یا «ما» مخاطب قرار خواهد گرفت.
۱. این وب‌سایت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند و شما موظفید هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئون اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در وب‌سایت قرار ندهید.
۲. اطلاعاتی که در پرووال ارائه می‌شود صرفاً برای معرفی پرووال، محصولات و خدمات آن و شیوه‌ی استفاده از آن است.
۳. وب‌سایت توسط ما و برای اطلاع‌رسانی و استفاده شخصی در اختیار شما قرارگرفته است. ما هرگز بیان و یا ضمانت نمی‌کنیم که اطلاعات قابل‌دسترسی از طریق وب‌سایت، دقیق، کامل و یا به‌روز باشد. مضامین موجود روی وب‌سایت پرووال، مشتمل بر متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نقشه و غیره، را نمی‌توان به‌هیچ‌وجه، مگر برای استفاده شخصی غیرتجاری داخل منزل خود، کپی، تکثیر، چاپ، دانلود، ارسال، یا منتشر کرد. هرگونه استفاده دیگر مستلزم کسب اجازه کتبی قبلی از پرووال است، مگر در مواردی که در اینجا مشخص‌شده‌اند.
۴. شما موافقت می‌کنید که مضامین موجود در وب‌سایت را تعدیل نکرده، تغییر نداده یا از آن‌ها مضامین دارای حق مؤلف خود را تولید نکنید و از استفاده از آن‌ها به هر دلیل دیگر، به‌غیراز استفاده شخصی غیرتجاری خود، خودداری کنید. شما موافقت می‌کنید که از وب‌سایت فقط برای مقاصد قانونی و به‌گونه‌ای استفاده کنید که حقوق یا نحوه‌ی استفاده از وب‌سایت توسط هر طرف ثالث دیگر را نقض و محدود نکرده و یا در سر راه آن مانع ایجاد نکند. این محدودیت‌ها یا بازداری‌ها شامل انجام کارهایی است که غیرقانونی بوده، یا ممکن است موجب اذیت و آزار اشخاص و انتقال مضامین زشت و یا اهانت‌آمیز باشد.
۵. شما نباید از طریق وب‌سایت هیچ‌گونه مضمون توهین‌آمیز، تهدیدکننده، زشت و موهون، مضر یا هرزه‌نگاری و یا مضامینی که به هر صورت حقوق سایرین (شامل حقوق مالکیت معنوی، حقوق محرمانگی، یا حقوق شخصی) را نقض کرده و یا از آن تخلف می‌کند و یا موجب اضطرار شده و مطابق با تمامی قوانین مربوطه نیست را ارسال کرده و یا انتقال دهید. شما نباید عقایدی که رکیک و مبتذل، مستهجن، جنسی، نژادپرستانه، خلاف عرف جامعه و یا به هر دلیل اهانت‌آمیز است را مطرح کنید. ما از شما انتظار داریم که همواره با دیگران با احترام برخورد کنید.
۶. پرووال دقت، صحت و کامل بودن اطلاعات این وب‌سایت را تضمین نمی‌کند. ما تمام محتوای وب‌سایت، محصولات و خدمات ما و یا محصولات و خدمات طرف‌های ثالث موجود روی وب‌سایت را بر مبنای «همان‌گونه که هست» ارائه کرده و هیچ‌گونه ضمانت صریح یا ضمنی، شامل ضمانت قابل‌قبول بودن کیفیت، قابل‌فروش بودن، مناسب بودن برای مقاصد ویژه، عدم خطا، سازگاری، ایمنی و یا دقت درزمینه‌ی آن محصولات و یا خدمات ارائه نمی‌دهیم. ما مسئولیت هیچ‌گونه صدمه مستقیم یا غیرمستقیم یا خسارت‌های تبعی، یا هر نوع صدمه که براثر استفاده و یا عدم استفاده، و یا در ارتباط با آن است را به عهده نمی‌گیریم. خواه این صدمات دائمی باشد خواه موقت.
۷. ما ضمانت نمی‌کنیم که ویژگی‌های موجود در مضامین وب‌سایت ما بدون وقفه و یا فاقد خطا باشد، و یا اینکه ایرادها تصحیح خواهد شد، و یا اینکه وب‌سایت یا سروری که آن را در دسترس قرار می‌دهد فاقد ایراد و یا ویروس بوده و یا اینکه بیان‌کننده کارایی کامل، دقت، و قابل‌اطمینان بودن مضامین باشد. ما درزمینه‌ی هرگونه صدمه و یا ویروس‌هایی که ممکن است براثر دسترسی، استفاده و یا مرور وب‌سایت ما و یا دانلود هرگونه مضمون، داده، متن، تصویر، ویدئو و یا کلیپ صوتی از آن، رایانه، تجهیزات و یا سایر اموال شمارا تحت تأثیر قرار دهد مسئولیتی قبول نمی‌کنیم.
۸. شما تأیید و موافقت می‌کنید که ما مسئول در دسترس بوده وب‌سایت‌های طرف‌های ثالث و یا مضامینی که از طریق این وب‌سایت‌ها بدان دسترسی پیدا می‌کنید نبوده و ما هرگونه مضمون، مواد تبلیغاتی، محصولات و خدمات موجود در آن وب‌سایت‌ها را تصدیق نکرده و یا مسئول آن‌ها نیستیم. ما همچنین در قبال هرگونه صدمه، خسارت یا تخلف ناشی و یا مرتبط با استفاده و یا اعتماد به هرگونه مضمون، مواد تبلیغاتی، محصولات و یا خدمات در دسترس در این وب‌سایت‌ها یا از طریق آن‌ها ارائه می‌شود مسئولیتی قبول نمی‌کنیم. هرگونه معامله بین شما و هرکدام از طرف‌های تجاری ثانوی معرفی‌شده در وب‌سایت و یا از طریق آن، شامل پرداخت و یا تحویل محصولات، خدمات و یا هرگونه شروط، ضوابط، ضمانت‌ها یا مسائل مرتبط با چنین معاملاتی فقط بین شما و طرف تجاری مربوطه است. شما موافقت می‌کنید که از ما درزمینه‌ی هرگونه صدمه یا خسارت از هر نوع که درنتیجه هرگونه معامله فوق اتفاق می‌افتد سلب مسئولیت کنید. پرووال مسئولیتی در قبال کیفیت، عملکرد، صحت و درستی کسب‌وکارهایی که در این سایت معرفی‌شده ندارد.
۹. نام پرووال، علامت تجاری پرووال، تصاویر محصولات پرووال، و هرگونه نشانه‌های مشخص‌کننده پرووال، علامات تجاری شرکای تجاری ما، طرف‌های ثالث و کسب‌وکارهایی که در وب‌سایت معرفی می‌شوند و کارها، محصولات و خدمات آن‌ها علائم اختصاصی ما یا شرکت‌های تابعه و یا طرف‌های ثالث است. هیچ‌کدام از مضامین وب‌سایت نباید به‌عنوان رایزنی ضمنی، عدم امکان انکار پس از اقرار یا هرگونه مجوز، تأییدیه و یا حقوقی برای بهره از هرگونه علامت تجاری یا امتیازهای انحصاری آن‌ها، تصاویر و یا آرم‌ها برای شما تفسیر شود.
۱۰. درجایی که از شما دعوت می‌شود تا مضامینی از قبیل متن، عکس، گرافیک، ویدئو یا صدا («محتوا») را برای ما ارسال کنید، در هنگام ارسال چنین محتوایی توجه داشته باشید که حق امتیاز و مجوز همیشگی و غیر انحصاری یا حقوق فرعی استفاده، چاپ و تکثیر، تصحیح، تعدیل، انتشار، ترجمه، خلق کارهای جانبی، توزیع، اجرا، نمایش و به‌کارگیری تمامی حقوق کپی‌رایت و انتشار مربوط به محتوای ارائه‌شده خود در سرتاسر جهان و یا بکار گرفتن آن در سایر کارها در هرکدام از رسانه‌های شناخته‌شده فعلی و یا رسانه‌ای که در آینده تشکیل می‌شود را طی مدتی که هرگونه حقوق ممکن است برای آن محتوا وجود داشته باشد را به ما اعطا می‌کنید. اگر تمایلی به دادن این حقوق به ما ندارید، لطفاً محتوا و فایل‌های خود را برای وب‌سایت ارسال نکنید. با ارسال محتوا خود به وب‌سایت، ضمانت می‌کنید که: مضامین ارائه‌شده توسط شما اصلی بوده و شما مالک حق کپی‌رایت آن‌ها هستید؛ هیچ‌کدام از مضامین ارائه‌شده توسط شما زشت و موهون، هجو و افتراآمیز یا کفرآمیز نبوده و یا هیچ‌گونه حق مجریان و یا حقوق مالکیت آن‌ها و یا هرگونه حق اخلاقی، حق کپی‌رایت، حق حفظ حریم شخصی و خصوصی، حق انتشار یا سایر حقوق هرگونه طرف ثالث را نقض نمی‌کند؛ اینکه ما می‌توانیم مضامین ارائه‌شده توسط شمارا مورداستفاده قرار داده، منتشر کرده، انتقال داده و یا از آن‌ها بهره‌برداری کرده و حقوق اعطاشده در این توافق‌نامه را بدون محدودیت یا هرگونه پرداخت به شما و یا هرگونه محدودیت از سوی طرف ثالث، بکار بسته و شما از تمامی حقوق مادی و اخلاقی روی مضامین ارسالی خود صرف‌نظر می‌کنید؛ و اینکه شما موافقت‌نامه‌ها و اجازه انتشار لازم را از تمامی اشخاصی که باید درزمینه‌ی محتوا مربوطه و استفاده ما از آن‌ها چنین موافقت‌هایی را انجام دهند را کسب کرده‌اید و اینکه هیچ‌کدام از مضامین یا مواردی که توسط ما منتشر می‌شود، هرگونه حقوق هر طرف ثالث دیگر را نقض نمی‌کند.
۱۱. شما موافقت می‌کنید که بلافاصله و در صورت تقاضا در مقابل تمامی شکایات، دیون، صدمات، هزینه‌ها و مخارج، شامل هزینه‌های حقوقی که از نقض این شروط و ضوابط توسط شما و یا هرگونه بدهی و دیونی که براثر استفاده شما از وب‌سایت پرووال ناشی می‌شود، به ما غرامت پرداخت کنید.
۱۲. ما باید از این حق برخوردار باشیم که اگر بنا به صلاحدید خود تشخیص دهیم که شما این شروط و ضوابط را نقض کرده‌اید یا به هر نحوی درگیر انجام اعمالی گشته‌اید که ما آن را به صلاحدید خود غیرقابل‌قبول تشخیص دهیم، بلافاصله به استفاده شما از وب‌سایت خاتمه دهیم.
۱۳. درصورتی‌که هرکدام از این شروط و ضوابط به دلیل قوانین هر ایالت و یا کشوری که این شروط و ضوابط باید در آن‌ها اعمال شود غیرقانونی، نامعتبر یا غیرقابل اعمال تشخیص داده شود، آن شرط یا ضابطه خاص تا حدی که قانون‌گذار آن شروط و ضوابط را غیرقانونی، نامعتبر یا غیرقابل اعمال می‌شناسد از این توافقنامه حذف‌شده و بقیه آن شرط و ضابطه خاص و همچنین تمامی شروط و ضوابط دیگر اعتبار کامل خود را حفظ کرده و برای طرفین الزام‌آور و لازم‌الاجرا باقی خواهند ماند.۱۴. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر این شروط و ضوابط حاکم بوده و آن‌ها را باید بر اساس آن قوانین مورد تفسیر قرارداد. اختلاف‌های ناشی از این شروط و ضوابط باید منحصراً بر اساس اختیارات قانونی محاکم جمهوری اسلامی ایران مورد حل‌وفصل قرار گیرند.
۱۴. درصورتی‌که این شروط و ضوابط به‌طور تمام و کمال موردقبول نیست، شما از اجازه دسترسی به وب‌سایت برخوردار نبوده و باید استفاده از وب‌سایت را بلافاصله متوقف کنید.

با خبرنامه‌ی پرووال
در جریان باشید!

مشترک می‌شوم!

دسترسی به
همه‌ی محصولات!

دانلود کاتالوگ‌ها